BSR verzorgt voor onze gemeente de hondenbelasting

Van 22 mei t/m 30 juni is de jaarlijkse controle hondenbelasting.

Is uw hond al aangemeld? Binnenkort huis-aan-huis controle op het bezit van honden

BSR verzorgt voor onze gemeente de hondenbelasting. Gebleken is dat niet iedereen de hond heeft aangemeld bij BSR. Daarom gaat BSR een controle uitvoeren. Heeft u uw hond niet aangegeven voor hondenbelasting en blijkt uit de controle dat u wel een hond heeft, dan ontvangt u alsnog een aanslag hondenbelasting en ook een boete. Voorkom een boete en geef uw hond(en) nu aan bij BSR. Dit kan via MijnBSR op de website www.bsr.nl
Van 22 mei t/m 30 juni is de jaarlijkse controle hondenbelasting. Anders dan voorgaande jaren voert Legitiem de controle hondenbelasting dit jaar uit voor BSR. De controleur van Legitiem is te herkennen aan de kleding, welke voorzien is van het bedrijfslogo. De controleur is in het bezit van een legitimatiebewijs van Legitiem.

bsr controle hondenbelasting